به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار: تجلیل از پرستاران و کادر پزشکی درمانگاه جهاد دانشگاهی

۱۱ دی ۱۳۹۸ | ۱۴:۲۶ کد : ۱۴۷۶۷ پژوهش و فناوری تاپ خبر
تعداد بازدید:۶۴۰
به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار از پرستاران و کادر پزشکی درمانگاه جهاد دانشگاهی تجلیل و قدردانی به عمل آمد.
به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار: تجلیل از پرستاران و کادر پزشکی درمانگاه جهاد دانشگاهی

به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار از پرستاران و کادر پزشکی درمانگاه جهاد دانشگاهی تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

 

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، به مناسبت میلاد پربرکت حضرت زینب(س) و گرامیداشت روز پرستار، و در راستای تجلیل از زحمات شبانه‌روزی پرستاران و کادر درمانی درمانگاه این نهاد، دکتر مظاهر بابایی، رئیس جهاد دانشگاهی فارس به همراه معاونین پشتیبانی و پژوهشی با حضور در درمانگاه از زحمات بی‌شائبه این عزیزان تشکر و قدردانی به عمل آورد.

رئیس جهاد دانشگاهی فارس ضمن گرامیداشت روز پرستار گفت: پرستار بودن عشق می‌خواهد و از خود گذشتگی، در جهاد دانشگاهی روحیه جهادگری داشتن به معنای سخت‌کوش بودن و ایثار است، که این امر در لباس پرستاری معنای واقعی پیدا می‌کند.

بابایی اظهار داشت: پرستاری که وظیفه مراقبت از بیماران را بر عهده دارد و بر مشکلات و مسایل سخت کاری و کمبودها فائق می‌آید، نمونه یک انسان کامل و الهی است.

وی اشاره کرد: خدمات و تلاش‌های شبانه‌روزی شما عزیزان بر هیچ کس پوشیده و پنهان نیست، و تمام موفقیت و پیشرفت درمانگاه مرهون همین تلاش‌هاست.

رئیس جهاد دانشگاهی فارس افزود: شرایط کنونی درمانگاه حاصل تلاش و پشتکار شما عزیزان است و این که امروز پس از دو سال فعالیت مستمر، این مجموعه توانسته بخش‌ها و تخصص‌های مختلف را فعال نماید و به صورت شبانه‌روزی در حال ارایه خدمات به اقشار مختلف جامعه ‌باشد مرهون همین تلاش‌ها و فعالیت‌هاست، امیدواریم که در سال‌های آتی بتوانیم شاهد فعالیت بخش‌هایی همچون ناباروری و درمان سرطان، ترمیم زخم و ... در این مجموعه توانمند باشیم.

سروش، معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی فارس نیز در همین راستا گفت: کادر درمانی و پزشکی جهاد دانشگاهی علی‌رغم وجود مشکلات و کمبودها در ارایه خدمات درمانی به جامعه از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی‌کنند و بی‌شک تحقق این امر در سایه مدیریت درمانگاه و پشتیبانی تمامی بخش‌‌های جهاد دانشگاهی است.

اشرف شجاعی، مدیر درمانگاه جهاد دانشگاهی نیز با تبریک این روز اظهار داشت: با توجه به فعالیت شبانه‌روزی کادر درمانی درمانگاه و افزودن کلینیک‌های جدید فیزیوتراپی و چشم‌پزشکی به این مجموعه‌ی درمانی ان‌شاءالله

شاهد پیشرفت روزافزون درمانگاه در آینده نه چندان دور خواهیم بود.