رئیس جهاد دانشگاهی فارس: راه‌اندازی مرکز ناباروری و درمان سرطان در استان

۱۰ دی ۱۳۹۸ | ۱۵:۱۹ کد : ۱۴۷۲۷ پژوهش و فناوری تاپ خبر
تعداد بازدید:۴۸۹
رئیس جهاددانشگاهی استان فارس، از اعلام آمادگی این نهاد جهت ورود به بحث ناباروری در استان خبر داد و گفت: با توجه به پشتوانه علمی و پتانسیل موجود در جهاد دانشگاهی کشور، آماده هرگونه همکاری در خصوص ایجاد مرکز ناباروری و درمان سرطان در جهاد دانشگاهی فارس هستیم.
رئیس جهاد دانشگاهی فارس: راه‌اندازی مرکز ناباروری و درمان سرطان در استان

رئیس جهاددانشگاهی استان فارس، از اعلام آمادگی این نهاد جهت ورود به بحث ناباروری در استان خبر داد و گفت: با توجه به پشتوانه علمی و پتانسیل موجود در جهاد دانشگاهی کشور، آماده هرگونه همکاری در خصوص راه‌اندازی مرکز ناباروری و درمان سرطان در جهاد دانشگاهی فارس هستیم.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، دکتر مظاهر بابایی، سه‌شنبه 10 دی‌ماه در دیدار با دکتر محمدرضا ادراکی رئیس دانشکده پزشکی شیراز ضمن تبریک به خاطر انتصاب ایشان به سمت ریاست دانشکده پزشکی، در خصوص همکاری‌ها و تعاملات انجام شده این نهاد با دانشکده پزشکی از دیرباز تاکنون ابراز خرسندی نمود.

بابایی خاطرنشان کرد که جهاددانشگاهی نهادی کارآمد در عرصه‌های مختلف آموزشی، فرهنگی، پژوهشی و درمانی است که کارنامه عملکردی موفقی را در این بخش‌ها از خود به جای گذاشته است.

بابایی با تصریح اینکه نهاد جهاد دانشگاهی از سالیان گذشته در حوزه پزشکی حضور فعال و موفقیت‌های چشمگیری داشته است، گفت: آماده هرگونه همکاری در زمینه‌های مختلف با دانشکده پزشکی هستیم.

وی با بیان اینکه امروزه هم‌افزایی بین سازمان‌ها و نهادها می‌تواند باعث حل معضلات و برون‌رفت از مسائل و مشکلات پیش‌رو شود، از تلاش‌ها و همکاری‌های متقابل مسؤولین دانشکده با جهاد دانشگاهی در این زمینه تشکر و قدردانی کرد.

رئیس دانشکده پزشکی شیراز اظهار کرد: با توجه به آشنایی با فعالیت‌ها و خدمات جهاد دانشگاهی از زمان دانشجویی تا کنون، حضور جهاد دانشگاهی را در این دانشکده منشأ خیر و برکت ذکر نمود و از نحوه فعالیت‌ها و ارایه خدمات به دانشجویان و اقشار مختلف مردم توسط این نهاد ابراز رضایت کرد.

دکتر ادراکی ضمن تشکر از تلاش‌ها و خدمات جهاد دانشگاهی فارس گفت: دانشکده پزشکی آماده است تا در حوزه‌های درمانی و آموزش پزشکی با جهاد دانشگاهی همکاری  داشته باشد.


( ۶ )