عیادت آیت‌الله دژکام از کارمند مصدوم جهاددانشگاهی فارس

۰۳ آذر ۱۳۹۸ | ۱۰:۲۶ کد : ۱۳۴۲۸ عمومی تاپ خبر
تعداد بازدید:۳۷۶
عیادت آیت‌الله دژکام از کارمند مصدوم جهاددانشگاهی فارس

نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز، با حضور در بیمارستان شهید رجایی از کارمند مصدوم جهاددانشگاهی استان فارس عیادت کرد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، آیت‌الله لطف‌الله دژکام صبح یکشنبه 3 آذر با حضور در بیمارستان شهید رجایی شیراز، ضمن عیادت از علی قائدیان، جهادگر مصدوم جهاددانشگاهی استان فارس، با پزشکان معالج در خصوص وضعیت جسمی او گفت و گو کرد.

امام جمعه شیراز را در این دیدار دکتر بابایی، رئیس و جوکار معاون پشتیبانی جهاددانشگاهی فارس و دکتر مصباحی رئیس بیمارستان شهید رجایی شیراز همراهی می‌کردند.

آیت‌الله دژکام، نماینده ولی فقیه در استان فارس، ضمن دعا برای شفای جهادگر مصدوم جهاددانشگاهی فارس، با والدین او گفت و گو و از آنان دلجویی کرد.

پدر جهادگر مصدوم دانشگاهی استان فارس گفت: فرزندم در این حادثه از ناحیه سر، صورت، هر دو دست، لگن، کمر، کلیه و کبد آسیب دیده بود که تاکنون عمل‌هایی برای ترمیم شکستگی‌ها و جلوگیری از خونریزی داخلی روی او انجام شده است.

علی قائدیان، یکی از اعضای تیم حفاظت فیزیکی جهاددانشگاهی استان فارس، عصر یکشنبه 26 آبان حین حمله اغتشاشگران به ساختمان مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی، براثر سقوط از ارتفاع دچار مصدومیت شدید شده و در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید رجایی شیراز، بستری است.

ساختمان مرکز آموزشی جهاددانشگاهی فارس واقع در چهارراه عدالت شیراز، در جریان اغتشاشات اخیر این شهر، به آتش کشیده شد و کاملا سوخت.


( ۱ )