روابط عمومی جهاددانشگاهی فارس اعلام کرد: سوختن ساختمان آموزشی جهاددانشگاهی در شیراز در آتش اغتشاش

۲۸ آبان ۱۳۹۸ | ۰۹:۵۱ کد : ۱۳۲۹۵ عمومی تاپ خبر
تعداد بازدید:۳۵۴
به گزارش روابط جهاددانشگاهی استان فارس روز ‌شنبه یکی از ساختمان‌های آموزشی این نهاد واقع در چهارراه عدالت شیراز توسط عده‌ای اغتشاشگر به آتش کشیده شد.
روابط عمومی جهاددانشگاهی فارس اعلام کرد:  سوختن ساختمان آموزشی جهاددانشگاهی در شیراز در آتش اغتشاش

به گزارش روابط جهاددانشگاهی استان فارس روز ‌شنبه یکی از ساختمان‌های آموزشی این نهاد واقع در چهارراه عدالت شیراز توسط عده‌ای اغتشاشگر به آتش کشیده شد.

براساس اعلام روابط عمومی جهاددانشگاهی، شامگاه شنبه 25 آبان جمعی از اغتشاشگران اقدام به شکستن شیشه‌های ساختمان مجتمع آموزشی جهاددانشگاهی واقع در چهارراه عدالت کرده و درب فلزی این مرکز را از جای می کنند و در جریان حمله این افراد به ساختمان جهاددانشگاهی در شامگاه شنبه، یکی از نیروهای حراست این نهاد نیز مصدوم می شود که هم اینک و بعد از سه روز همچنان در کما است.

روابط عمومی جهاددانشگاهی فارس با محکوم کردن اینگونه رفتارها و اقدامات آشوبگرانه، توضیح داده است که روز یکشنبه 26 آبان‌ماه بار دیگر اغتشاشگران به ساختمان جهاددانشگاهی در محل چهارراه عدالت حمله ور شده و این ساختمان را به آتش کشیدند که در نتیجه آن تمام 5 طبقه ساختمان آسیب دیده است.

روابط عمومی جهاددانشگاهی با اعلام اینکه خسارت ناشی از آسیب وارده به ساختمان آموزشی جهاددانشگاهی در شیراز حدود 8 میلیارد تومان ارزیابی شده است، تاکید کرد که این ساختمان کاربری عمومی در زمینه آموزشی و اشتغال داشته و با هدف ارائه خدمات آموزشی کوتاه مدت و علمی کاربردی به شهروندان خصوصا گروه های کم درآمد جامعه ایجاد شده بود.

براساس اعلام روابط عمومی جهاددانشگاهی این مرکز آموزشی خدمات مختلف آموزشی و اشتغال را به حدود 2 هزار نفر از آموزش گیرندگان که اکثرا از گروه‌های آسیب پذیر و کم درآمد جامعه بودند، ارائه می داد.


( ۳ )