مبادله تفاهم‌نامه بین شرکت دشت بناب و جهاد دانشگاهی استان فارس

۰۲ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۰:۱۴ کد : ۱۰۸۶۳ عمومی تاپ خبر
تعداد بازدید:۳۶۴
تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت کشت و صنعت دشت بناب و جهاددانشگاهی استان فارس امضا و مبادله شد.
مبادله تفاهم‌نامه بین شرکت دشت بناب و جهاد دانشگاهی استان فارس

تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت کشت و صنعت دشت بناب و جهاددانشگاهی استان فارس امضا و مبادله شد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس، با حضور مدیرعامل شرکت کشت و صنعت دشت بناب و رئیس جهاد دانشگاهی استان فارس، تفاهم‌نامه همکاری امضا و مبادله شد.

مدیرعامل شرکت کشت و صنعت دشت بناب، مبادله این تفاهم‌نامه را با هدف استفاده از ظرفیت‌های علمی، کارشناسی و اجرایی جهاد دانشگاهی در ارتقای بهره وری آن شرکت دانست.

دکتر مصطفی سعیدی گفت: شرکت کشت و صنعت دشت بناب یکی از شرکت‌های توانمند در زمینه کشاورزی، دامپروری و شیلات در کشور به شمار میرود و این امکان را دارد که با بهره گیری از توان و ظرفیت علمی، تخصصی، کارشناسی و اجرایی جهاددانشگاهی، زمینه افزایش بهره وری و بهبود شرایط تولید را فراهم کند.

سعیدی خاطرنشان کرد: با انعقاد و مبادله این تفاهم‌نامه، جهاد دانشگاهی فارس به عنوان مشاور اجرایی شرکت دشت بناب، در زمینه‌های مختلف عمل خواهد کرد و هر برنامه توسعه‌ای شرکت براساس نظر کارشناسی این نهاد دنبال می‌شود.

رئیس جهاد دانشگاهی استان فارس نیز گفت: این تفاهم‌نامه بسترساز یک همکاری پنج ساله بین جهاد دانشگاهی و شرکت کشت و صنعت دشت بناب است.

دکتر مظاهر بابایی با یادآوری اینکه، جهاد دانشگاهی از این پس به عنوان یک مشاور در خصوص طرح‌های توسعه‌ای از مطالعه تا محصول در کنار مدیریت مجموعه کشت و صنعت دشت بناب خواهد بود، گفت: هدف از انعقاد و مبادله این تفاهم‌نامه ارتقا و بروز رسانی صنعت کشاورزی و... باعلم روز و توان داخلی است.

او خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت‌های شرکت دشت بناب و پتانسیل‌های جهاد دانشگاهی، امکان ارتقای بهره وری این مجموعه در بخش‌های مختلف وجود دارد.

بابایی گفت: جهاد دانشگاهی با اتکا به چهاردهه تجربه علمی و تخصصی خود در بخش‌های مختلف، تلاش می‌کند با استفاده مطلوب از ظرفیت‌های شرکت کشت و صنعت دشت بناب، بستری را برای ارتقاء بهره‌وری در بخش‌های مختلف شیلات، کشاورزی و دامپروری فراهم کرده و گامی بلند در مسیر رونق تولید در استان فارس و حتی کشور بردارد.


( ۱ )