پاراکلینیک‌های فیزیوتراپی و اپتومتری جهاددانشگاهی فارس افتتاح شد

۱۹ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۵:۵۳ کد : ۱۰۵۴۳ عمومی تاپ خبر
تعداد بازدید:۴۳۱
به مناسبت ۱۶ مرداد و سی و نهمین سالگرد تشکیل جهاد دانشگاهی، پاراکلینیک‌های فیزیوتراپی و اپتومتری در درمانگاه این نهاد در شیراز افتتاح شد.
پاراکلینیک‌های فیزیوتراپی و اپتومتری جهاددانشگاهی فارس افتتاح شد

به مناسبت 16 مرداد و سی و نهمین سالگرد تشکیل جهاد دانشگاهی، پاراکلینیک‌های فیزیوتراپی و اپتومتری در درمانگاه این نهاد در شیراز افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، مدیر درمانگاه جهاددانشگاهی فارس شنبه 19 مرداد در حاشیه افتتاح پاراکلینیک‌های تخصصی فیزیوتراپی و اپتومتری در این درمانگاه به خبرنگاران گفت: درمانگاه جهاددانشگاهی فارس سال 94 بعد از اخذ موافقت اصولی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز راه اندازی شده است.

اشرف شجاعی گفت: این درمانگاه از ابتدای راه‌اندازی، ارائه خدمات پزشکی در سطح عمومی و دندانپزشکی در سطح عمومی و تخصصی را در دستور کار قرار داده و با طرح پزشک خانواده نیز همکاری داشته است.

شجاعی با اشاره به راه‌اندازی 2 پاراکلینیک تخصصی اپتومتری و فیزیوتراپی برای ارائه خدمات درمانی به متقاضیان، گفت: در آینده نزدیک، با توجه به برنامه‌های توسعه‌ای جهاددانشگاهی فارس، راه‌اندازی کلینیک‌های تخصصی زخم و دیابت، آدیومتری، سلول درمانی و رادیولوژی در دستور کار قرار دارد.

مدیر درمانگاه جهاد دانشگاهی فارس گفت: با توجه به جایگاه این نهاد در حوزه فناوری به ویژه فناوری سلامت، با بهره‌گیری از توانمندی و نتایج تحقیقات پژوهشگاه‌های جهاد دانشگاهی، در فارس آماده انتقال فناوری‌های نوین سلامت هستیم.


( ۲ )