برگزاری دوره‌های آموزش عمومی طرح مشاغل خانگی

۰۶ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۸:۴۷ کد : ۲۸۴۷۷ عمومی
تعداد بازدید:۱۸۰
دوره‌های آموزش عمومی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در جهاد دانشگاهی استان فارس با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به صورت مجازی در حال برگزاری است.
برگزاری دوره‌های آموزش عمومی طرح مشاغل خانگی

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس، اکبر زاهدیان‌نژاد، دبیر اجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی گفت: دوره‌های آموزش عمومی ویژه پیشرانان و متقاضیان این طرح ملی در فارس از 4 اسفندماه آغاز و تا 7 اسفندماه به طول خواهد انجامید.

زاهدیان‌نژاد اظهار کرد: دوره های آموزشی ویژه پیشرانان و متقاضیان در جهاد دانشگاهی استان فارس با توجه به شرایط موجود و رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت مجازی در حال برگزاری است.

وی افزود: این دوره‌های آموزشی در راستای توانمندسازی و کمک به فعالان در حوزه مشاغل خانگی با آموزش راه‌کارها و روش‌های نوین بازاریابی، فروش، تولید، روش‌های تخصصی بسته‌بندی و ...  برگزار می‌شود.

دبیر اجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در فارس تصریح کرد: سعی شده است که در برگزاری این دوره های آموزشی از اساتید مجرب و دارای سابقه استفاده شود، تا بدینوسیله بتوان گامی مؤثر در جهت رونق مشاغل خانگی برداشت.

زاهدیان‌نژاد در پایان اعلام کرد: در مراحل اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی و اتصال متقاضیان به بازار کار جلسات متعددی با پیشران‌های فعال در این حوزه برگزار گردید که نتایج خوبی در این خصوص حاصل شد.