واکنش جهاد دانشگاهی فارس به انتشار یک فیلم در فضای مجازی

۲۵ آذر ۱۳۹۹ | ۰۹:۱۰ کد : ۲۵۷۴۹ عمومی تاپ خبر
تعداد بازدید:۳۵
روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس، در واکنش به انتشار فیلمی در فضای مجازی، موضوع نسبت داده شده به این نهاد را کذب و پیگیری حقوقی را حق قانونی خود دانست.
واکنش جهاد دانشگاهی فارس به انتشار یک فیلم در فضای مجازی

به دنبال انتشار یک فیلم در برخی شبکه‌های اجتماعی و طرح ادعایی مبنی بر تلاش برای انبار کردن روغن خوراکی در جهاددانشگاهی شهرستان فیروزآباد، روابط عمومی جهاددانشگاهی استان فارس، تکذیبیه‌ای صادر کرد.

در این تکذیبیه به انجام هماهنگی‌هایی با شورای تامین، فرماندار و اداره صمت شهرستان فیروزآباد اشاره و تاکید شده است که انبار مورد ادعای فرد انتشار دهنده فیلم، بنا به اعلام مراجع رسمی، متعلق به یک شخص حقیقی بوده و تهیه و تخلیه روغن نیز با اطلاع دستگاه‌های ذیربط و با هدف تامین نیاز شهرستان انجام شده است.

روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس با اشاره به اینکه انبار مورد ادعا و اقدام برای انبار کردن روغن، هیچ ارتباطی با این نهاد ندارد، اعلام کرده است که بنا به اعلام نظر مسئولان شهرستان فیروزآباد، روغن مذکور با هماهنگی وزارت صمت و نظارت دستگاه‌های ذیربط و با هدف تامین نیاز بخش‌های صنفی و صنعتی به روغن، به این شهرستان منتقل و با هدف زمینه‌سازی توزیع، به انبار مورد نظر منتقل شده است.

روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس ضمن درخواست از شهروندان برای پیگیری مسائل از طریق مراجع و رسانه‌های رسمی و پیگیری صحت و سقم مطالب و اطلاعات منتشر شده در فضای مجازی، قبل از اقدام به باز نشر آن، انجام پیگیری‌های حقوقی نسبت به انتشار دهندگان فیلم یاد شده را حق خود دانسته است.


( ۱ )